W jaki sposób funkcjonuje hurtownia zaopatrzenia medycznego

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od jednoosobowych działalności lekarskich, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, które wykorzystywane muszą być w typowej pracy z  pacjentami.

Kupującym dla produktów sprzedawanych przez sklepy medyczne mogą być nie tylko specjaliści medycyny każdej specjalizacji, jak i położne, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspiera w pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to materiały i sprzęt z wielu różnych dziedzin, jakie zawierają zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i sprzętu dla medycyny zaopatruje również diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, jakich towary są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne zaopatrują również centra fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei materiały i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to aż 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych producentów, do których należy między innymi: Lascod, Nordiska, Voco. W ofercie są też firmy krajowe, twórcy takich marek np. Zhermapol lub Chema.
Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i cementy; wiertła, leki, amalgamaty oraz różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj niewielki opis oferty centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część tego, co znajduje się zarówno w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Polecamy
 Wyposażenie gabinetów medycznych